s


         مقالات و تحقیق های علوم پزشکی که شامل بهترین مقاله ها و تحقیق های رشته پزشکی، مهندسی پزشکی، بهداشت عمومی ، بهداشت محیط، پرستاری، پیراپزشکی، تغذیه، داروسازی، دامپزشکی، دندانپزشکی، روانپزشکی، ژنتیک، طب سنتی، طب هسته ای، طب کار و ایمنی، علوم آزمایشگاهی و مامایی، متافیزیک است برای دانلود در این قسمت قرار گرفته است.

مقاله جذب آنتی اکسیدانت و خطرات رماتیسم و التهاب مفاصل و ضایعات پوستی و بدنی در

مقاله جذب آنتی اکسیدانت و خطرات رماتیسم و التهاب مفاصل و ضایعات پوستی و بدنی در زناناین یک نمونه مقاله علوم پزشکی می باشد که به شما ارائه شده است .

مقاله دسته:علوم پزشکی !!!!!
فرمت:docx
حجم :373 کیلو بایت!!!!!!!!
تعداد صفحات فایل11

جذب آنتی اکسیدانت و خطرات رماتیسم و التهاب مفاصل و ضایعات پوستی و بدنی در زنان

آنتی اکسیدانت ها ممکن است در مقابل گسترش رماتیسم و التهاب مفاصل و ضایعات پوستی با استفاده از تنش اکسایشی کار محافظت از بدن را انجام دهد. نویسندگان برخی از موارد رماتیسم التهاب مفاصل و ضایعات پوستی در بین 184643 زن آمریکایی در سال  2004-1980 شناسایی و تایید کرده اند. در این زمینه پرسش نامه های نیمه کمی برای ارزیابی کردن جذب ویتامین های A, C و E و آلفا کاروتن، بتا کاروتن، بتا کریپتوگزانتین، لیکوپن، لوتین و زگزانتین غذاها و مکمل ها تهیه گردید. نویسندگان کل جذب آنتی اکسیدان را توسط توانایی اکسایش آهن از پلاسما محاسبه کردند، یک روش جدید برای کمی کردن کل تاثیر آنتی اکسیدانت از یک غذا براساس کاهش آهن فریک به فروس توسط آنتی اکسیدانت ها می باشد. به روز شدن تجمعی کل انرژی تنظیم شده مربوط به جذب مواد غذایی مورد استفاده قرار گرفته بود. ارتباط بین جذب هر ماده غذایی و احتمال رخ دادن رماتیسم مفاصل و ضایعات پوستی در مدل های متناسب با سن و نسبت های خطرناک Cox اندازه گیری شدند. نتایج همکاران نی با استفاده از متا آنالیز و مدل های اثرات تصادفی انجام شد. نویسندگان 787 مورد رماتیسم مفصلی و 192 مورد ضایعات پوستی را برای زنان مه رژیم غذایی آن ها در دسترس بود تعیین کردند. در مقیاس های بزرگ تر مطالعه بر زنان که توسط همکاران انجام شده است، جذب آنتی اکسیدانت مرتبط با خطر توسعه و گسترش هم رماتیسم مفصلی و هم ضایعات پوستی می باشد.

آنتی اکسیدانت ها، رماتیسم، رژیم غذایی، غذا، ضایعات پوستی، ضایعه، فاکتورهای خطر، ویتامین ها

مخفف ها: FFQ: پرسش نامه های تناوب غذایی، FRAP: توانایی کاهش فریک پلاسما، NHS (II) مطالعه سلامت پرستاران، RA: رماتیسم مفضلی، SLE: ضایعات پوستی و بدنی

دانلود ترجمه مقاله جذب آنتی اکسیدانت و خطرات رماتیسم و التهاب مفاصل و ضایعات پوستی و بدنی در زنان

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

1396/3/20 ,16:38 | ديدگاه | نسخه قابل چاپ